Nooruse 5, Rõngu, Tartumaa, Elva vald
Tel 51940525, 56643773
DIREKTOR: marge jaasi-tamm
direktor@rongulasteaed.edu.ee

Terviseedendus


Rõngu Lasteaed Pihlakobar kuulub Tervist Edendavate Lasteaedade (TEL) võrgustikku. Oleme enestele eesmärgiks püstitanud, et meie lasteaias sööb laps ainult tervislikku toitu (kodumaisest toorainest valmistatud soe toit, ilma säiltusaineteta hoidised AS Rõngu Mahlast, rohke puu- ja juurvili - seda pakume lastele ka iga päev lõunaooteks). Iga päev on lasteaia menüüs piim, kord nädalas sööme lõunaks sea- või loomaliha, ülejäänud päevadel kana- või kalatoitu.

Pöörame suurt tähelepanu rohkele värskes õhus viibimisele ning sportlike eluviiside kujundamisele lapses. Võtame osa loodusmatkadest, pea igapäevaselt külastame oma kaunist Hiugemäe loodusparki, kus viime läbi ka üritusi ja jälgime looduse elu. Kaks korda aastas toimub suurem spordipäev koos meie sõpradega Valguta lasteaiast. Õues käime iga päev igasuguse ilmaga. Õues toimuvad ka paljud liikumistegevused. Talvel käime me kelgutamas, suvel mängime õues vahvaid liikumis- ja avastamismänge.

Meie õuealal on turvalised ja mitmekesised mänguvahendid, maja on värskelt remonditud ja kaasaegne.

Teeme koostööd peredega ning meie suurim soov on, et ka kodudes hakatakse rohkem hindama tervislikke eluviise - sest eks üheskoos on meil ju palju kergem püstitatud eesmärkideni jõuda.

Allalaetav PDF-formaadis voldik "Ei kiusamisele":
Voldik - Ei kiusamisele.pdf